Restauracje » Krywa Chata

Krywa Chata
adres:Krzywe 7
kod:38-607 Cisna
email:
www:www.krywachata.pl
telefon:501-622-252, 504-006-117
liczba pokoi
Dom w całości przeznaczony na przyjmowanie gości.
8 osobowy/ 4 pokoje dwuosobowe – salon z kominkiem i kuchnią.
UWAGA! Domek wynajmowany tylko w całości!
wyposażenie pokoi
Standard: łóżka, szafki nocne, szafy.
W salonie: sprzęt grający, telewizor.
kuchniadostępna
wyżywienieBrak.
dla dzieciBrak.
językiangielski, rosyjski, ukraiński
Krywa Chata to dom z drewnianych bali, zbudowany przez właścicieli kilka lat temu. Znajduje się w Bieszczadach, w miejscowości Krzywe, na stokach Worwosoki. Roztacza się stąd widok na całe pasmo Bieszczad Wysokich (Smerek, Połonina Caryńska, Bukowe Berdo, Połonina Wetlińska, Tarnica, Rawki). Położenie z dala od głównych dróg bieszczadzkich gwarantuje ciszę i spokój. Doskonale nadaje się dla dużej rodziny lub grupy przyjaciół.

Krywa Chata to połączenie komfortu z lokalną tradycją. Drewniane ściany z bali na parterze, naturalne meble, rzeźby lokalnych twórców współgrają z wygodnymi kompletami wypoczynkowymi oraz nowoczesnymi łazienkami. Dom w całości przeznaczony jest dla turystów, nocować może w nim maksymalnie 8 osób. Oprócz czterech sypialni znajduje się tu salon z kominkiem, telewizorem i sprzętem grającym oraz w pełni wyposażona kuchnia.

Do Chaty przynależy duży teren z tarasem, miejscem na ognisko, grillem i ławeczkami, skąd rozpościera się piękny widok na połoniny. Właściciele obiektu chętnie udzielą informacji na temat regionu i okolicznych atrakcji, istnieje także możliwość wypożyczenia rowerów.
 



organizator

projekt finansowany przez

partnerzy

Skansen na JędrzejkówcePrzewodnik AnimatorJędrzejkówka ZagrodaNadwiślański Park Etnograficzny w WygiełzowieCentrum Usług TurystycznychŻyWa PracowniaInstytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UJ

patronat medialny

Dziennik PolskiRadio KrakówTelewizja KrakówWeranda CountryPrzełomETNO FMCzas Dzieci Mali TuryściWrota MałopolskiKultura LudowaPolska NiezwykłaQlturkaPolska na wakacjachModny KrakówEtnosystem