Wydarzenia Małopolska » Zorganizujcie z nami Festiwal ETNOmania!

Zorganizujcie z nami Festiwal ETNOmania!
Festiwal ETNOmania to koncerty, pokazy, warsztaty, prezentacje i mnóstwo innych etno atrakcji. Do tej pory odbyły się 3 edycje imprezy, czwartą planujemy na 20 lipca, jak zwykle w skansenie w Wygiełzowie (40 km od Krakowa). Głównym celem Festiwalu jest pokazanie, jak tradycja odnajduje się we współczesności i jakie są jej przejawy.

Na Festiwalu ETNOmania zaprezentuje się ponad 100 wystawców rękodzieła i folkdizajnu, odbędzie się prawie 20 warsztatów rzemiosła, do tego koncerty topowych zespołów folkowych, pokaz mody, etnoinstalacje, kuchnia tradycyjna i w nowoczesnym wydaniu, strefa dzieci i relaksu. Chcemy, żeby każdy znalazł coś dla siebie - dzieci i dorośli, studenci, miłośnicy kultury ludowej, etnodesignu i ekologii.

Żeby to wszystko zorganizować, potrzebna jest Wasza pomoc…;) Tegoroczna edycja otrzymała duuużo mniejsze wsparcie od naszych dotychczasowych Sponsorów, stąd, liczymy na Wasze zainteresowanie projektem i wsparcie inicjatywy. Festiwal jest dofinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ale to wciąż za mało, by go zrealizować. Dlatego liczymy na Sponsorów i Waszą pomoc... ;)

Na portalu Polak Potrafi trwa właśnie akcja crowdfundingowa, dzięki której można nas wesprzeć. Potrwa do 12 maja, chcemy zebrać 20 000, by móc zrealizować wszystkie zaplanowane dla Was atrakcje…;) Idea portalu polega na tym, że dostajemy wszystko, albo nic, dlatego tak ważne jest promowanie projektu wśród znajomych i zaprzyjaźnionych instytucji ;)


Jak wesprzeć nasz projekt?

- Wchodzicie na stronę: https://polakpotrafi.pl/projekt/etnomania lub kilkacie w baner na dole posta;
- Oglądacie dokładnie naszą prezentację i filmiki…;)
- Z prawej strony macie listę możliwości wsparcia i nagród, które Wam oferujemy;) Wśród nich są etnogadżety – smycz, kubek torba, rękodzieło z Małopolski, możliwość zorganizowania warsztatów, bilety wstępu na Festiwal, własne stoisko firmowe na Festiwalu, oferty Patronackie, Sponsorskie i wiele wiele innych;
- Wybieracie opcję, która najbardziej Wam odpowiada;
- Jeszcze raz sprawdzacie kwotę i nagrodę, czy się zgadza i klikacie na samym dole strony: Dalej;
- Jeśli nie macie konta w serwisie, to je zakładacie, jeśli macie, to się logujecie;
- Przechodzicie do płatności;
- Wybieracie metodę płatności;
- …i wpłacacie;)
- Klikacie dalej i czekacie na zaksięgowanie wpłaty;
- Dajecie znać znajomym, udostępniacie projekt na portalach społecznościowych i wszędzie tam, gdzie komuś może spodobać się idea naszego Festiwalu…;)

Wszystko zajmie Wam 5 minut, a nam pozwoli zrealizować Festiwal – dla WAS ;)

W razie pytań, piszcie albo dzwońcie:
Fundacja NADwyraz
fundacja@nadwyraz.pl
tel. 12 686 06 06

Więcej o Festiwalu na:
www.ETNOmania.pl
 

organizator

projekt finansowany przez

partnerzy

Nadwiślański Park Etnograficzny w WygiełzowieCentrum Usług TurystycznychŻyWa PracowniaMuzeum Okręgowe w Nowym SączuInstytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UJMIK

patronat medialny

Dziennik PolskiRadio KrakówTelewizja KrakówWeranda CountryPrzełomETNO FMCzas Dzieci Mali TuryściWrota MałopolskiKultura LudowaPolska NiezwykłaQlturkaPolska na wakacjachModny KrakówEtnosystem