Restauracje » Agroturystyka Malowane Wierchy Sylwia Pach

Agroturystyka Malowane Wierchy Sylwia Pach
adres:Gładyszów 52
kod:38-315 Uście Gorlickie
email:
www:www.malowanewierchy.pl
telefon:694 914 985
liczba pokoi5 pokoi:
  •  1 dwuosobowy
  •  3 trzyosobowe
  •  1 pięcioosobowy
wyposażenie pokoi
Jasne i przestronne pokoje, każdy z łazienką i balkonem, meble sosnowe.
W całym domu dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi.
W suterynie kuchnia dla gości oraz salon z kominkiem.
kuchniadostępna
wyżywienie
Możliwość wykupienia posiłków. Smaczna domowa kuchnia, oparta na lokalnych produktach, pochodzących z ogrodu gospodarzy i sąsiedniego gospodarstwa. Specjalnością gospodyni jest barszcz z uszkami oraz przepyszna krucha szarotka. W kuchni dużą rolę odgrywa miód, który podkreśla smak niektórych potraw, a latem można degustować napoje chłodzące z jego wykorzystaniem.

Możliwość zakupu miodu i produktów pszczelich z Pasieki pod Brzozą, ponadto można zakupić własne przetwory oraz suszone i marynowane grzyby.
parkingdostępny
dla dzieci
Plac zabaw z domkiem, zjeżdżalnią, huśtawkami i ścianką wspinaczkową, piaskownica, trampolina, ponadto dużo zielonego terenu wokół domu, możliwość gry w piłkę nożną i siatkówkę.

W domu pokój do zabawy. Dysponujemy łóżeczkiem z pościelą, krzesełkiem do karmienia, wanienką i innymi akcesoriami.
językiangielski, łemkowski
Do dyspozycji jest 5 przytulnych pokoi z widokiem na góry i las, każdy z łazienką i balkonem, salon z kominkiem oraz w pełni wyposażona kuchnia z działającym piecem chlebowym. Dzieci również znajdą dla siebie kącik do zabawy, a w ogrodzie plac zabaw. Dużo zielonego terenu wokół domu sprzyja leżakowaniu oraz grom zespołowym, w ogrodzie wiata z miejscem na grilla i ognisko. Dostępne pomieszczenie, w którym można schować rowery, narty czy wózki. Wyznaczone miejsca parkingowe na terenie posesji.

Wypoczynek w Malowanych Wierchach to alternatywa wobec turystyki masowej, przeznaczony dla osób o dużej wrażliwości na przyrodę, ceniących sobie ciszę i spokój. Decydując się na pobyt tutaj, Goście mają szereg możliwości zgłębiania śladów tutejszej historii, pokonywania wzniesień górskich, rozkoszowania się pięknem rozległych dolin, obcowania ze wspaniałą przyrodą oraz możliwość "podglądania" dzikich zwierząt. Bez względu na porę roku można tu przyjechać na rodzinne wczasy, wypoczynek we dwoje czy też z grupą przyjaciół. Ponadto dla grup i firm istnieje możliwość zorganizowania warsztatów, spotkań integracyjnych, szkoleń czy burz mózgów.

Gospodyni proponuje smaczną domową kuchnię, która jest energetyczna, prosta i zdrowa, bo oparta na lokalnych produktach. W domu jest ciepła i przyjazna atmosfera oraz kameralne warunki do odpoczynku, z myślą o Tobie Gościu ...organizator

projekt finansowany przez

partnerzy

Skansen na JędrzejkówcePrzewodnik AnimatorJędrzejkówka ZagrodaNadwiślański Park Etnograficzny w WygiełzowieCentrum Usług TurystycznychŻyWa PracowniaInstytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UJ

patronat medialny

Dziennik PolskiRadio KrakówTelewizja KrakówWeranda CountryPrzełomETNO FMCzas Dzieci Mali TuryściWrota MałopolskiKultura LudowaPolska NiezwykłaQlturkaPolska na wakacjachModny KrakówEtnosystem