Wydarzenia Małopolska » Otwarta Pracownia w Jastrzębiej już 9 sierpnia!

Otwarta Pracownia w Jastrzębiej już 9 sierpnia!
Zapraszamy na OTWARTE PRACOWNIE, czyli cykl wakacyjnych spotkań w pracowniach twórców rzemiosła w Małopolsce. To doskonała okazja do tego, by podejrzeć rzemieślników przy pracy i samemu spróbować swoich sił w rękodziele.

Pierwsza OTWARTA PRACOWNIA odbędzie się już 9 sierpnia u Pani Danuty Kostrzyńskiej w Jastrzębiej. Pod czujnym okiem twórczyni będzie można upiec placki prołziaki, według tradycyjnej receptury. Pani Danuta wraz z mężem prowadzi Gospodarstwo Agroturystyczne ,,U Dajany”, więc warsztaty piekarstwa będzie można połączyć z wypoczynkiem na łonie natury. Ponadto podczas Otwartej Pracowni będzie można spróbować i zakupić specjalności Pani Danuty, czyli kruche rogaliki na słodko i słono oraz chleb ze smalcem i z ogórkiem.

Danuta Kostrzyńska – pieczywo tradycyjne

Jastrzębia 284
33-191 Jastrzębia
Tel. 14 651 22 29

Zapraszamy w godzinach 11.00-19.00

Wstęp wolny!

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. Małopolska Gościnna.

Organizator:
Fundacja NADwyraz
fundacja@nadwyraz.pl
tel. 12 686 06 06

Harmonogram wszystkich Otwartych Pracowni

organizator

projekt finansowany przez

partnerzy

Skansen na JędrzejkówcePrzewodnik AnimatorJędrzejkówka ZagrodaNadwiślański Park Etnograficzny w WygiełzowieCentrum Usług TurystycznychŻyWa PracowniaInstytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UJ

patronat medialny

Dziennik PolskiRadio KrakówTelewizja KrakówWeranda CountryPrzełomETNO FMCzas Dzieci Mali TuryściWrota MałopolskiKultura LudowaPolska NiezwykłaQlturkaPolska na wakacjachModny KrakówEtnosystem