Wydarzenia Małopolska » Festiwal ETNOmania 2017 - 16 lipca!

Festiwal ETNOmania 2017 - 16 lipca!
Przed nami kolejna, już siódma edycja Festiwalu ETNOmania.
Festiwal odbędzie się 16 lipca 2017 roku, jak zawsze w gościnnych progach Skansenu w Wygiełzowie.

Jak tradycja odnajduje się we współczesności? – na to pytanie staramy się odpowiedzieć na naszym Festiwalu. Zaprezentujemy tradycyjne rękodzieło ludowe, warsztaty rzemiosła, twórców i ich historie, kuchnię i produkty regionalne, naukę tradycyjnych tańców ludowych i koncerty topowych zespołów folkowych.

Pokażemy także dzięki komu i czemu tradycja żyje – młodych projektantów, tworzących w duchu ETNO i EKO, pokaz ETNOmody ze współczesnymi kolekcjami w duchu folkowym, designerskie produkty z motywami ETNO oraz szereg warsztatów.

Wszystkie atrakcje podzielimy na STREFY TEMATYCZNE, a będzie co dzielić :)! Szczegóły będziemy stopniowo ujawniać.

Na pewno nie zabraknie warsztatów, koncertów, pokazów, targów rękodzieła i etnodesignu, strefy dzieci, kuchni regionalnej i slow food, leżakowania na polanie, jak również wielu nowych atrakcji.

Będziemy Was informować o szczegółach!
Już wkrótce!


organizator

projekt finansowany przez

partnerzy

Nadwiślański Park Etnograficzny w WygiełzowieCentrum Usług TurystycznychŻyWa PracowniaMuzeum Okręgowe w Nowym SączuInstytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UJMIK

patronat medialny

Dziennik PolskiRadio KrakówTelewizja KrakówWeranda CountryPrzełomETNO FMCzas Dzieci Mali TuryściWrota MałopolskiKultura LudowaPolska NiezwykłaQlturkaPolska na wakacjachModny KrakówEtnosystem