Wydarzenia Małopolska » Festiwal ETNOmania 2021 - 29 sierpnia 2021

W tym roku powraca Festiwal ETNOmania! W nieco zmienionym terminie, bo w ostatnia niedzielę sierpnia, ale niezmienie w Skansenie w Wygiełzowie.
Wydarzenia Festiwalu podzielone są na STREFY TEMATYCZNE: Rzemiosła, Eko i Folkdizajnu, Muzyki, Dzieci i Smaku&Relaksu!
W strefie rzemiosła
będzie można spotkać się właśnie z twórcami ze Szlaku Rzemioła, na warsztatch, pokazach, a przede wszystkim rozmowach i cieszeniu się spotkaniem po tak długim czasie.

Podczas Festiwalu będzie można zobaczyć, poznać i zakupić wspaniałe rzeczy na stoiskach około 100 wystawców rzemiosła, eko i folkdizajnu i etnosmaków, wziąć udział w ponad 30 warsztatach i pokazach, a do tego artystyczne wspólnie działania z Żywą Pracownią, strefa dzieci pełna zabaw, animacji i gier , którą w tym roku obejmuje ETNOwyspa oraz etnosmaki i piknikowanie w cieniu chat. A do tego będzie muzycznie i tanecznie.

Zabierzcie dzieci, rodziców, dziadków, dziewczyny, chłopaków, sąsiadów, znajomych, psy i koty i przyjeżdżajcie! Spotkajmy się na ETNOmanii! Do zobaczenia!

szczegóły: etnomania.pl
 
 

organizator

projekt finansowany przez

partnerzy

Skansen na JędrzejkówcePrzewodnik AnimatorJędrzejkówka ZagrodaNadwiślański Park Etnograficzny w WygiełzowieCentrum Usług TurystycznychŻyWa PracowniaInstytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UJ

patronat medialny

Dziennik PolskiRadio KrakówTelewizja KrakówWeranda CountryPrzełomETNO FMCzas Dzieci Mali TuryściWrota MałopolskiKultura LudowaPolska NiezwykłaQlturkaPolska na wakacjachModny KrakówEtnosystem